Shes gaming pc high performance

Shitet nga: LABI PATUNDSHMËRI Sot 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR   1 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Asus
Modeli: Model Tjeter
Shes gaming pc shum pak i perdorun ende ne garancion, pc ka perfromanca te shkelqyera dhe punon teper mire, shitet komplet me te gjitha paisjet,

I7 7700 CPU Garancion 5 vite
Asus rock Prime motherboard. Garancion 3 vite
Kartela grafike AMD RX 480 4gb
Hard disk Sata 500 gb
SSD hard Disk 120 GB Kingston
16 GB Ram Memory Hyperx Garancion 2 vite
Power Supply 650W
Keys HyperX
Monitor Acer 144hz
Keyboard Majestouch 2
Mouse Zowie Fk1
Mousepad Zowie
Headphones Hyperx Cloud 2 Garancion 2 vite.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim