Kom...i5 ...4 gb ram.2 gb kart grafike 2 tr hdd

150 EUR

Shitet nga: Galdim 27 Korr 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kom i 5 me 4gb ram 2 gb kartela grafike.. 2 tera hardisk dhe dwd rw......Eshte ne gjendje te rregullt veq nje format i vyne ...ne foto mund te shini qfare serie edhe perfomancat
Leaflet
Në fillim