Kompjuter per studio Dell Optiplex 755

100 EUR

Shitet nga: kompjuter per studio 27 Mar 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Klinë
Prodhuesi
Dell
Modeli
Optiplex
Core2 duo 2.6 ghz(windows 7 profesional 64 bit)
4 Gigabyte ram
160 Hardisk
Fl studio 12 full ,Cu Base 5 full,Adobe audition 3
gjith pluginat
vst...Nexus 2, Sylenth, Ana,orkestral etj
Effekte per vokal wave effect, izotope ozone 7 full etj
Poashtu edhe sample kick and clap origjinale
Punon shum mir
Vetem programet dhe pluginat pa kompjuter e kan vleren e 200 euove por un i jap bashk me kompjuter me qmim 100 eurosepse sme duhen me..
kompjuter per studio
049821204
Leaflet
Në fillim