Shitenc 3 PC DELL CORE I3

Shitet nga: 044393018 Sot 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 11 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Dell
Modeli: Optiplex
Shiten 3 PC DELL CORE I3
Me te gjitha paisjet si
tastier gaming e re pa qel
maus gaming i ri pa qel
monitor dhe kabllot komplet
Shiten edhe ndamas

500 GB HDD 4GB RAM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim