1 desktop dhe 1 workstation se bashku me monitor

Shitet nga: Sabri Sot 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: Workstation
2 kompjutere, 1 monitor ASUS LS246H 24" FHD, + (6GB RAM, Logitech webcam HD720p falas), per vetem 700 euro!
1 Desktop:
RAM= 24GB,
SSD= 120GB,
CPU= Intel Core i7 920 2.66GHz LGA 1366 130W,
Motherboard= ASUS P6T Deluxe V2 ATX Intel
GPU= ( NVIDIA GTX750-PHOC-2GD5 dhe
HIS Hightech Radeon HD 4870 H487QT1GP IceQ 4+ Turbo Video Card ),
CASE= APEVIA X-Plorer ATXB8KLW-AL Black/Silver Computer Case With Side Panel Window
Monitor = ASUS LS246H 24" FHD

+ 6GB(3x2GB) RAM bonus
-----------------------------------------------------------------------
1 HP Workstation:
RAM= 8GB,
SSD= 120GB,
CPU= 2xXeon e5410 2.33 GHz

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim