kompjuer I7-2600

140 EUR

200 EUR

Shitet nga: Endrit Ramshaj 05 Shk 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
Lenovo
intel(R)Core(TM)i7-2600 CPU@3.40GHz 3.40GHz
Installed memory (RAM): 8.00GB
System type: 64- bit Operating System,x64-based processor

janë gjithsej 5 komjuter të njejt jne negjendje shum te mirdhe vijn komplet me monitor dhe kabllot përkatëse dhe janë shum pak të përdorur per gjdo informat na kontaktoni ne numrain e meposhtem
+38349213760
qmimi me marrveshje
Endrit Ramshaj
+38349213760
Leaflet
Në fillim