Shitet Gaming PC

550 EUR

Shitet nga: Kompjuter 09 Qer 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet gaming PC ndamas me monitor 22 inch widescreen.

Kompjuteri eshte 3 muaj i perdorur dhe gjithcka eshte ne rregull.

Performancat i ka:
Procesori: I5 6400 2.7Ghz
Kartela Grafike: Gigabyte GTX 1050 TI 4GB
Ram Memorje: 8GB

Kompjuteri nuk vjen me HDD, e ka vendin mundeni ju me ja shtu Hardiskun masnej.

Lojat e reja i bojn shume mire me shume FPS edhe nuk nxehet shume ky modeli i ri i karteles grafike.

Cmimi per PC 550 euro.
Cmini per monitor 80 euro i diskutueshem.

Per me shume kontaktoni viber ose tel: +377 44 607 886
Në fillim