LCD monitor, PHILIPS , shtepiza - DIMATION

65 EUR

Shitet nga: 049 532 922 Dje 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes kompjur, LCD monitor 190wv 19.9''PHILIPS , shtepiza - DIMATION, mausi wierles, si dhe tastatura, ne gjendje te rregullt ka te instaluar Windows 7, ne gjendje te rregullt pune, me shume rreth specifikave te kompjuterit gjenden ne foto!.
049 532 922
049 532 922
Leaflet
Në fillim