Kompjuter Komplet per Call Center ose I Net Caffe

0 EUR

Shitet nga: Behar 27 Maj 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Dell
Modeli
Inspiron
Shiten 24 Kompjutera Dell Inspiron 530 dhe 24 Monitora Dell 19" dhe HansG . 24 dhe 48 Port Switch dhe Routera .
Te gjitha Paisjet i kemi per nje Internet Caffè ose Call Center

Per me shum Informata kontakto ne 045598031..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione