Publikuar: Maj 22 2022 08:01

Shitet kompjuter desktop komplet

EUR

Publikuar: Maj 22 08:01
Shikime: 20
Shitet kompjuteri me ekran(monitor),zmadhues, shtëpiz dhe tastier
Shtëpiza-HP
Ekrani(monitori)-LG
Tstiera-genius
Dhe 2 zmadhues
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
20
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344567876

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione