Shitet PC 2 Procesora HP Z600, SSD 250Gb, 32 GB Ram

350 EUR

Shitet nga: Liridoni Sot 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
PC vjen vetem shtepiza dhe punon jashtazonisht mire dhe shume i shpejt, pres vetem bleres serioz.

CPU 2x 2.66 (Max Turbo Speed. 3.06 GHz) 16 Mb Cache
Ram 32 Gb
SSD 240 Gb
Grafika NVIDIA GeForce GT 220 / 1 Gb
Liridoni
 
049230330
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione