Shiten 10 Kompjuterë në gjendje perfekte (komplet)

120 EUR

Shitet nga: Enis 10 Sht 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shiten 10 kompjuterë në gjendje perfekte me karakteristikat:
- Prodhuesi: HP
- Procesor: Core 2 Duo CPU 2 x 2.93 Ghz
- RAM Mem: 8 GB,
- HDD: 250 GB,
- Monitor: 22 inch 1680 x 1050 @ 60 Hz (WSXGA+), 1.76 Million pixels DVI + VGA
+ Tastiere dhe Maus.
Te gjitha te markes HP.
Shume te pershtatshme per perdorim ne qendra trajnimi, autoshkolla, kurse te ndryshme etj.
Cmimi per 10 kompjuterët 1100 Euro.
Cmimi per cope: 120 euro.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione