Shtepiz Lenovo i7-4790 8GB Ram

250 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Pc Emir 14 Pri 16:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Gjilan
Prodhuesi
Lenovo
CMIMI I DISKUTUESHEM
6 Muaj Garancion
Lenovo Think Centre
I7-4790 3.20GHz
8GB Ram
500GB HDD
Intel HD Graphics
Pc Emir
Shesim laptopa , kompjutera dhe pjesë për pc-laptop Cilësi dhe siguri Porosit Online Garantohuni me produktet tona cilësore
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga avdullah presheva Tregoje në hartë
045918872
Pc Emir
045918872
Leaflet
Pc Emir
Gaming Pc i7 560 EUR
Shtepiz Fujitsu i5-4590 8GB Ram 200 EUR
Shtepiz Lenovo i5-4570 8GB Ram 180 EUR
Shtepiz Fujitsu i5-4590 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione