Publikuar: Gush 08 2022 06:38

PC KOMPLET 🔥

EUR

EUR
Publikuar: Gush 08 06:38
Shikime: 3066
Shitet Kompjuteri komplet se bashku me aksesor n gjendje perfekte.

*Shtepiza Gaming NZXT Lexa Ultra Light Alumin
*Monitori Acer X243w 24” Inch
*Maus HP m100 RGB (I RI)
*Kufje THOMSON Wireless (T REJA)
*Speakers Genius 2.0
*Qanta e Shtëpizës dhe aksesort
*Dhe 5 loj: Assasin Creed Max Payne 3, Sniper, ARMA 2, A Stroke Of Fate.

Specifikat e Shtepizes:
*PowerSupply 750 Watt
*Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4GHz
*NVIDIA Geforce GTX 460
*3GB Ram DDR2
*500 Gb HDD

Fortnite i bon, edhe shum loj tjera : https://www.youtube.com/watch?v=INYMhBoFTAYKompjuter, pc, gaming, loj, llaptop, desktop, game, fortnite, cs go, gta, monitor, ps4, fifa, pro evolution, gtx, rtx, amd, ryzen, intel
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3066
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione