U shit.....extra i7 gen 7

1 150 EUR

Shitet nga: Extrem PC 12 Sht 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Procesori: CPU Core i7-7700 Kaby Lake Quad 3.6GHz UP TO 4.2.GHz LGA 1151

Pllaka:
Gigabyte B250M-D3H LGA1151 DDR4 2400MHz OC

Grafika:
Gigabyte GTX 1060 WINDFORCE OC 6GB GDDR5

Ram Memory:
16GB 2x 8GB DDR4 2400MHz

HDD: 1TB Western Digital SATA3 64MB Caviar Blue 7200rpm

Powersuply:
700W CoolerMaster MasterWatt Lite 80Plus

Case:
Tower Case Deepcool Tesseract SW Black/Blue


Çmimi: 1150.00 euro

Paisjet e reja ne paket , montimin e keni gratis
dhe instalimin e Windowsit e keni gratis


Extrem PC - Prishtinë
mob:044-701804
viber +37744701804

Page ne Facebook linku:

https://web.facebook.com/Extrem-PC-484460361686018/
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione