Publikuar: Korr 30 2022 01:17

Shitet PC Komplet

EUR

EUR
Publikuar: Korr 30 01:17
Shikime: 605
Shitet PC-ja ne gjendje perfekte , eshte e perdorur vetem 3 muaj , vjen me paketimet e pajisjeve te veta , arsyeja perse jam duke e shitur eshte sepse , kam per te shkuar jasht , dhe nuk kam kujt me ja lene dhe vendosa ta qes ne shitje.
PC-ja , mund te perdoret per qdo program p.sh per Adobe Photoshop , Adobe PremierePro , edhe per Lojra e per qdo gje tjeter e cila ju duhet juve.

Pjeset e PC-së.
Kasë - NZXT H710
Pllakë - ASUS ROG STRIX B360-H GAMING
Procesor - Intel Core i5-8400
Ftohëse - Arctic Alpine 12
Ram - HyperX Fury RGB 32GB (4x8GB) DDR4 2666
Kartelë grafike - ROG Strix GeForce GTX 1060 6GB GDDR5
Burim energjie - Be quiet! Straight Power 11 Platinum - 550W
Ftohëse - Arctic P12 PWM PST, RGB, 120mm, 6x
Ftohëse - Arctic P14 PWM PST, RGB, 140mm, 1x
SSD - Samsung970 EVO PLUS, M.2 - 500GB, 1x
HDD - WD Blue, 1TB, 2x
Monitor - BenQ GW2280 - 22", 1080P
Mauspad - Gaming White Shark Skywalker
Tastierë - Gaming White Shark Gladiator-2
Maus - Gaming White Shark GALAHAD
Kufje - Gaming White Shark Wolf
Kamerë - Gaming White Shark CYCLOPS
Ring Light "Ndriques" .

Viber | +38349316549
WhatsApp | +38349316549
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
605
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 6 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049316549

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione