Shitet shtepiza si dhe nje laptop Mac

0 EUR

Shitet nga: Lis 24 Nën 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
1. Shitet shtepiza Foxconn, me keto performanca:
Amd Semprona 1.8GHz
4Gb Ram DDR 2
Nvidia GeForce 9300gs 1GB - VGA, HDMI dhe DVI
Hard Disk 80Gb
Çmimi: 60€

2. Shitet laptopi Mac PowerBook G4, me keto performanca:
1.5 Ghz PowerPC G4
1Gb Ram DDR SDRAM
Hard Disk 160Gb
Laptopi ka adapter origjinal si dhe ka nevoj per nje format, por problemi qendron tek bateria e biosit dhe duhet ti ndrrohet.
Çmimi: 80€

Mund te kontaktoni edhe ne viber: +38649/125-868
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione