shitet pc HP Intel core 2 cpu 6400 2.13 ghz 3GbRam

90 EUR

Shitet nga: blendi 11 Tet 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
kompjuteri ne gjendje mese perfekte me qmim tejet te volitshem me sistem operativ windows 7 punon shum shpejt me 2 hardiska njeri 80gb dhe tjetri 70 gb .Posedon edhe kartelen grafike per lojra ne te cilin funksionojn te gjitha lojrat e PS3 .Qmimi me kartele grafike eshte 120 ndersa pa te 90 .Kartele eshee firmes se njohur Ati radeon hd 4350 saphire ne gjendje te perkryer
Leaflet
Në fillim