Kompjuter komplet + Tavolina

160 EUR

Shitet nga: Endrit 07 Jan 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet Kompjuteri komplet me te gjitha pajisjet : Shtepiza , Monitori Samsung 15 , Tastatur+Maus , Altoparlantat , Kamera Intex . Te gjitha jon ne gjendje shum te mir . Ne ket qmim perfshihet edhe Tavolina e Kompjuterit qe osht shum e pershtatshme .
Kompjuteri punon mir dhe shpejt.
Ka kto performanca :
CPU 3.00
Ram 1GB
Grafika 128MB
HDD 300GB
Windows 7 Home Premium
Per me shum mund te me kontaktoni .
Leaflet
Në fillim