Gaming Pc i5 3470 3.20GHZ

410 EUR

Shitet nga: atmir 08 Tet 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Intel core I5 3470 3.20GHZ
Cooler Master Blizzard T2
Kingston 8gb DDR 3 600MHZ
Motherboard - Asus PB75M
Graphic Card - Asus GTX750 2GB DDR 5
HDD 1 TB Toshiba 7200Rpm , 32MB Cache

I bler Ne Ver te ketij viti , kurse arsyja e shitjes per shkak qe do shkoj ti vazhdoj studimet master Jasht dhe nuk kam nevoj per ni desktop
Cmimi o i arsyshem dhe i lire per gjdo gje mund te kontaktoni
ju lutem vetem blers serjoz qmimi i pa diskutushem
Leaflet
Në fillim