u shiten flm merjep

800 EUR

Shitet nga: lulinet 06 Nën 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kompjuterat jane gjithsej 10 copa: Shtepiza jan te ndyshme DUAL CORE , monitori 19' ,maus ,Plakat per gaming. .Gjithashtu perfshihen tastatrura dhe mausat bashke me kabllot.
PERFORMANCAT E PC-ve:

Processor: Intel (R) DUAL CORE

Ram: 2.00 GB
System type : 32-bit Operating system

Grafika: NVIDIA TE NDRYSHME .

Dmth perballon qfardo loje ne HD: CS:Go , Dota 2, , etj.. Me te gjitha keto paisje mundeni menje her meja fillu punes jan me te gjitha paisjet. QMIMI koplet 800 euro ose bejm edhe ndrim me naj vetur te vogel opel corsa ,renaul,ford fiesta, etj .
lulinet
049655196
Leaflet
Në fillim