Formatizim i kompjutereve

7 EUR

7 EUR

Shitet nga: cool-pc 23 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Risi Risi Mos humbeni koh te lodheni me shtepizen apo llaptopin e juaj e keni zgjidhjen vetem tek ne gjindemi ne vushtrri

Bejm formatizimin e kompjutereve ne terenin e vushtrris

Formatizimin e kryejm per shtepi banesa lokale te ndryshem zyre etj etj

Formatizimin e kryejm me keto sherbime Cd Xp sp3 Windwos vista si dhe Windows 7 dhe 8.1


Qmimi per Shtepiza kushton 5 euro Kurse Per LLaptopa osht 7 euro
cool-pc
049130030
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione