Macbook Pro 15 inch i7

Shitet nga: Macbook XXXX 11 Tet 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 52 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Apple
Modeli: MacBook Pro
Macbook Pro 15 inch early 2011,, core i7 8GB ram SSD ne gjendje shum te mir dhe i ruajtur.

Bej ndrrim me iPhone X

Viber: +38649360530
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim