MacBook Pro/Air/iMac(2018,2019,2020) iCloud Bypass

0 EUR

Shitet nga: Komod 05 Shk 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Apple
Bejm Dekodimin e Macbook Pro/Air/iMac 2018/2019/2020 me Activation Lock ose iCloud ( EFI ) , ( MDM ) 100%

Pasi te behet bypass ( laptopi eshte funksional ne gjithçka , nuk eshte permanent remove ( fmi off ) por eshte bypass , dhe poashtu ka garancion nese e beni format free bypass prap , dmth pagesa behet vetem nje here.

Instalohet Mac OSX Catalina 10.15.17 ( Versionin e fundit ) MS Office 2020 me license.

Procedura vonon 24h ( Laptopi duhet te dergohet tek ne )

**TE GJITHA QFAR SHIHEN NE FOTO JAN TE SUPORTUARA NGA NE**

Cmimi sipas marreveshjes.

Kontakto ne Numrat :
048 888 850

Viber: +383 48 888 850

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione