Shes laptop Apple 232 gb

110 EUR

13 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Klevis 26 Korr 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 13 EUR / muaj

From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Prodhimet
Lap Top/Notebook
Prodhuesi
Apple
Modeli
Macbook
Shes laptop Apple 110 euro ngjyra e bardh pak i perdorur dhe laptopi vjen bashke me qanten si paketim i posaqem.Softueri eshte windows.Eshte ne gjendje shum te mire me 232 gb dhe ka nje ekran prej 13 inch.Cmimi i padiskutueshem.Nr viber:+37745594360.
Leaflet
Në fillim