Dell i5 inspiron 5110 (defekt)

Shitet nga: Gentrit 04 Gush 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Vushtrri
Prodhuesi
Dell
Modeli
Inspiron
Shitet delli inspiron 5110
I5 core
500GB HD
Defekt ekranin e thyer dhe baterin nuk e mbane......
045-584-437(viber)
Gentrit
045584437
Leaflet
Në fillim