Dell 8th Gen i7 8 x 4.20GHz 16GB RAM DDR4 256GB NVME SSD

630 EUR

Shitet nga: Egzon Salihu 22 Shk 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Dell
Modeli
Latitude
Shitet super laptopi ekstrem i shpejt Dell Latitude 5490, gjenerata e 8-te.
Cpu: i7-8650u up to 4.20 GHz me 4 berthama 8 threda, dhe L3 cache: 8MB, L2 cache: 1MB
Ram: 2x8 GB = 16GB DDR4 (Max support 32 GB)
SSD NVME 256GB Samsung (4 here me i shpejt sesa SSD)
Baterin e mbane ekstrem shume varet se cka e perdor
Ekrani Full HD me rezulucion 1920 x 1080 14" inq
Intel UHD Graphic 620 up to 8GB
DisplayPort™ Over Type C, USB 3.1 Gen 1 with Powershare, SD slot, Smart Card reader, Phone Sim Card
Eshte super i shpejt dhe flutra as qe i ndegjohet kur punon, e ka opsionin me e rrit ose me zvoglu shpejtesin e flutrave nga dell, proceson programe shum te fuqishme pa problem
Teper i pershtatshem per programera
Adapteri origjinal Dell model i ri 65w me ndriqim.
Garantoj per gjithcka, ndrrim nuk boj,
Çmimi osht i diskutushem
Nuk ka shenja te perdorimit pothuajse fare, ekstrem i ruajtur, teper pak i perdort.
Mundeni me testu cka te doni ne prezencen tem.
Laptopi gjendet ne Gjilan, muj me pru edhe Prishtine
Laptopi posedon kameren dhe shume i pershtatshem per online meeting
Windows 10 PRO origjinal i licencuar fabrikisht.
Tags: iphone samsung sony playstation ps3 ps4 htc compac hp llaptop pc acer dell s6 s6 edge s7 s3 s4 mini skuter TAGS: aster astra golf 4 5 mercedes 190 220 140 160 170 vektra vekter vectra lupo polo fiat punto bmw passat corsa kors limuzin karavan bmw 316 318 320 323 325 520 525 bmw 525 mercedes bmw 530 535 bmw 730 735 740 750 golf 1 2 3 4 5 bmw x5 fiat tipo fiat punto caddy vw caddy opel combo opel corsa Lupo Polo Passat 1 2 3 4 5 4 motion golf 4 tdi Mercedes Cdi e220 e250 e270 e300 e320 ML plin/benzin mercedes plin c220 c240 c270 c300 Mercedes coupe cabriolet bmw 320 disel bmw 525 mercedes 190 200 230 240 250 300 260 350 mercedes 250 bmw 520 bmw gti tdi passat mercedes plin ML CDI DTI SFI E KIA sdi tdi caddy combo vw caddy polo 1.4 seat ibiza hummer toyota peugeot 206 406 408 alfa alfa rome bmw 524 bmw 520 Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac book nokia motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5 full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedes merzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karrika tavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventar textil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB, FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ, KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD, APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT, SELEKTRONIK, LG, SAMSUNG GALAXY NOTE, SAMSUNG TAB, HTC, KOMBI, MAQINA, FELLNE, KAMION, NIKE, ADIDAS, PUMA, REEBOOK,Rover, VERSACE, ARMANI, 1 MILION, PARFUM, FORMULA, ROLEX, FIAT, FORD, VW,Fiat, PASSAT, TOYOTA, MERCEDES, HONDA, HYNDAI, ARI, ASCONA, SEAT.
Egzon Salihu
0038349303138
Leaflet
Në fillim