HP ZBook 15 G2 Gaming Laptop

599 EUR

700 EUR

68 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Andox Dje 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 68 EUR / muaj

From
Advertiser
Komuna
Fushë Kosovë
Prodhimet
Lap Top/Notebook
Prodhuesi
Hewlett-Packard(HP)
Modeli
Model Tjeter
Shitet laptopi gaming i ri i përdorur vetëm 3 muaj. Ky laptop ka një defekt të vogël se nuk e mban baterinë shumë, duhet të ndërrohet. Përveç baterisë laptopi nuk ka asnjë defekt, dhe mund të punohet apo të zhvillohet gaming. Ky laptop i suporton lojrat si: Fortnite, CS:GO, Warframe, PUBG, Apex Legends dhe po ashtu programe si Autocad, Autodesk, Unreal Engine, Unity, Visual Studio, etj.

Performancat:

Procesori: Intel(R) Core(TM) i7-4810MQ CPU @ 2.80GHz (8 CPUs), ~2.8GHz

Ekrani: 15.6-inch QHD+ display (3200×1800 resolution, anti-glare surface, IPS panel)

Procesori: Intel Core i7-4910MQ quad-core processor (2.9GHz, up to 3.9GHz Turbo Boost, 8MB cache, 47W TDP)

RAM: 32GB DDR3 RAM

Hard-Disk (HDD): 500GB

Kartela Grafike: NVIDIA Quadro K1100M 2GB

Tastiera: White-LED, Extra circle mouse

Touchpad: Enable-Disable Sensor with double-tap.

Kamera: Integrated HD webcam

Adapteri: 230W, CE
Leaflet
Në fillim