I5 lenovo.gen1.8gb ram.320hdd.15.6 inch

155 EUR

Shitet nga: Lenovo t510 27 Korr 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
I5 lenovo.gen1.8gb ram.320hdd.15.6 inch Laptopi punon perfekt dhe eshte i ruiten perpos bateryn nuk e mban shum 30-40 min,posedon adapter +qanten garantoi gjithqka pelr laptop
Lenovo t510
049623266
Leaflet
Në fillim