Laptop

243 EUR

270 EUR

Shitet nga: Rexhep Dje 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Laptop herobook i ardhur nga gjermania , esht si i ri , pa asnje grrith , krejt ne rregull

Specifikat :
Intel quad core E8000
14.1 inch
Kamerë
Baterin e mban 7-9 orë
Full sized keyboard
4gb Ram , 64 gb Rom + ka expansion site per ssd
Imersive sound (3d)
Bluetooth 4.0
Anti glare ekran ( pengon reflektimin e rrezeve te forta
7 porte ( usb 3.0 , 2.0 , micro sd card , mini hdmi ...)

Shume pak i perdorur per filma dhe sllajde ne fakultet
Shitet me qant + adapter + 1 usb 64 gb + maus
Qmimi = 270 €
Leaflet
Në fillim