LapTop TOSHIBA Satelite

115 EUR

150 EUR

Shitet nga: Flamur Dje 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Toshiba
Shes LapTop TOSHIBA Satelite C850D-134:

15.6" (inch)
500 GB HDD TOSHIBA 7200 RPM
4 GB RAM DDR3
CPU: AMD E1-1200 APU With Radeon (tm) HD Graphics 1.4 Ghz
Web Camera
Built In Microphone
2 x USB 2.0
1 x USB 3.0
1 x VGA Port
1 x LAN Port
1 x HDMI Port

OS: Windows 10 Profesional Me Licensë Origjinale Nga Microsoft

MS Office 2016 Me Licensë Origjinale Nga Microsoft

Vërejtje:

1. Baterinë nuk e mbanë më shumë se 3 minuta por vetëm i kyçur në rrymë.

2. KeyBoard e ka të Standardit Francez ( Siç shihet në Foto), sepse është i ardhur nga Franca.

LapTop-i është në gjendje krejt të mirë dhe shitet në gjendjen siç është!.

Çmimi 115 €!
Në fillim