Acer 13.3 inch,4gb ram,320 hdd 2-4h batery

115 EUR

Shitet nga: Acer 11 Sht 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Acer
Modeli
Aspire
Acer 13.3 inch,4gb ram,320 hdd 2-4h batery Laptopi eshte i rujtun i inport nga norvegjia punon perfekt posedon qanten dhe adapterin.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione