Publikuar: Pri 26 2023 10:55

Dell Latitude 7490 I5, Gen 8 1.9 Ghz, 8GB,256SSD

EUR

EUR
Publikuar: Pri 26 10:55
Shikime: 2
Ne Shitje Dell Latitude 7490 14.2 inch display Generat e 8 I5 me 1.9 GhZ, 8 GB Ram dhe 256 GB SSD. Laptop ka windows 10te instaluar me license.

Per qdo informat shtese na lajmeroni ne Viber /Whatsup +41763307747
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+41763307747

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione