Shitet llaptopi ne gjendje shume te mire

480 EUR

Shitet nga: Andi Hoxha 08 Sht 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Dell
Modeli
Latitude
Llaptopi eshte i markes DELL dhe eshte i vitit 2015.
Eshte perdorur vetem 8 muaj.
Performancat:
Procesori : intel CORE i5 , 2.40GHz
Memorja: 8.00GB
Sistemi : 64bit - Operating System
Ekrani : Touch dhe HDD

Posedon gjithashtu adapterin origjinal.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione