Publikuar: Maj 31 2023 05:20

HP Elitebook 840 G5 8TH,24GB,512SSD

EUR

EUR
Publikuar: Maj 31 05:20
Shikime: 20
Hp Elitebook 840 G5

HP elitebook eshte nje laptop i krijuar per klas bisnesi ku per ate e kan nje qendrueshmeri dhe kualitet me te lart se laptopat e zakonshem ne treg.
(shume i pershtatshem, elegant dhe i leht per studenta)

I po sa ardhur ne Kosove

i5 8250U upp till 3.40GHz - 8th Gen.
QuadCore 4. Threads 8. 6Mb Chache,
Intel Turbo Boost Technology 2.0

Ram memorie:
24GB DDR4 2400MHz So-Dimm 260-pin


Hardisku:
NVMe SK hynix 512GB SSD

Ekrani:
14 inch, Full HD 1920x1080
IPS Anti-glare
Grafik: Intel UHD 620 12GB
Total grafik memorie 12GB

Tastatur te ndriquar
USB-C 3.1 Gen 1
USB 3.1 Gen 1
Thunderbolt 3
Bluetooth 4.2
Gigabit ethernet
HDMI
SimCard
Fingerprint
etj

Batteria e mban mbi 3-4 ore (varesisht nga puna qe e kryni)

›››› Multitech ‹‹‹‹
Tel: 045840725

Per me shume detaje na kontaktoni.

Adresa:
Prishtina e Re, Holger Petersen - Prishtine
(prapa spitaleve, perball Illyrian Castle Restaurant dhe Berisha Group)
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
20
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045840725

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione