Publikuar: Gush 11 2022 08:20

HP Elitebook 840 G5 i7-8th , 24GB DDR4, 512 SSD

EUR

EUR
Publikuar: Gush 11 08:20
Shikime: 339
Hp Elitebook 840 G5 - Touch Screen

HP elitebook eshte nje laptop i krijuar per klas bisnesi ku per ate e kan nje qendrueshmeri dhe kualitet me te lart se laptopat e zakonshem ne treg.
(shume i pershtatshem, elegant dhe i leht per studenta)

I po sa ardhur ne Kosove

i7 8650U vPro up to 4.20 GHz - 8th Gen.
Quad Core 4. Threads 8. 8Mb Chache,
Intel Turbo Boost Technology 2.0

Ram memorie:
24GB DDR4 2400MHz So-Dimm 260-pin

Hardisku:
NVMe Samsung 512GB SSD

Ektani: Touch Screen
14 inch, Full HD 1920x1080 IPS Anti-glare
Grafik: Intel UHD 620 12GB
Total grafik memorie 12GB

Dual
Tastatur te ndriquar
USB-C 3.1 Gen 1
USB 3.1 Gen 1
Thunderbolt 3
Bloetooth 4.2
Gigabit ethernet
HDMI
SimCard
Fingerprint
etj

Batteria e mban mbi 10 ore !!!
(varesisht nga puna qe e kryni)


Windows 10


Per me shume info mundeni me googla ne internet 😊 shif fotot ose me kontaktoni permes Viber +46764446566
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
339
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione