Publikuar: Gush 13 2022 05:19

HP ZBook 15, I7, 512 SSD, NVidia Quadro!

EUR

EUR
Publikuar: Gush 13 05:19
Shikime: 730
Hp ZBook 15 G2 15.6"

HP ZBook eshte nje laptop i krijuar per klas bisnesi ku per ate e kan nje qendrueshmeri dhe kualitet me te lart se laptopat e zakonshem ne treg.


I po sa ardhur ne Kosove

i7 4710MQ 2.50GHz - 4th Gen.
QuadCore 4. Threads 8. 6Mb Chache,
Intel Turbo Boost Technology 2.0

Ram memorie:
24GB DDR3 1600MHz
(4 vende per memorie i ka)


Hardisku:
512 GB SSD
(Dy vende per ssd i ka)

Ekrani:
Full HD 1920x1080
Grafik:1 HD Graphics 4600 128mb
Grafik:2 NIVIDA QUADRO K2100M 2GB


Wi-Fi: DUAL BAND WIRELESS-AC 7260
USB 3.0
Thunderbolt port
USB 2.0 port
Camera 720P
DVD
etj.

Batteria e mban mbi 4-6 ore !!!
(varesisht nga puna qe e kryni)


Windows 10 Pro
Per me shume info mundeni me googla ne internet 😊 shif fotot ose me kontaktoni permes Viber +46764446566
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
730
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione