Publikuar: Korr 31 2022 07:12

Lenovo Touch Screen / I7 8GB Ram 256GB SSD

EUR

EUR
Publikuar: Korr 31 07:12
Shikime: 124
Shitet Lenovo yoga
Laptopi mund te perdoret edhe si ipad sepse rrotullohet 360° dhe eshte me Touch Screen
Adapter original
Windows 10 64-bit
Punon perfekt

Performancat
4th Gen Intel core i7-4500U CPU 1.80GHz ~ 2.4GHz
8GB Ram
Intel HD Graphic Family 112MB
256GB SSD
13.3" high-resolution QHD+ (3200 × 1800)


Nr : +38344390917

Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
124
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344390917

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione