Lenovo G570 / 4GB Ram / 500HDD / i32330/HD6300

100 EUR

Shitet nga: HR 15 Pri 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
G570
Shitet llaptopi Lenovo me specifikat e shenuara

Gjendja perfekte, i sapo formatuar dhe Windows 10 te instaluar.

Bateria origjinale dhe ende 1 ore e mban

Adapteri origjinal

Lokacioni PR/PZ
Asnje pjes nuk e ka te ndrume llaptopi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione