shiten pjes dhe laptopa te ardhur nga jasht

Shitet nga: burim 14 Tet 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shiten pjes dhe laptopa te ardhur nga jasht monitora shtepiza dhe te gjith llojet e laptopve ne gjendje te mir
Leaflet
Në fillim