SD disku per lloptop 120 gb

40 EUR

Shitet nga: Naim 11 Tet 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet ssd disku me 120 gb I perdorur por ne gjendje perfekte dhe me garancion.
Leaflet
Në fillim