Shiten urgjent

40 EUR

Shitet nga: Baki 12 Tet 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten llaptopat ne gjendje te mire
Kompaq 40 € dhe hp 70 € siq shihen edhe ne foto
Leaflet
Në fillim