Lenovo y70 touch

800 EUR

Shitet nga: muli 10 Tet 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes laptopin Lenovo y70 touch screeen.
laptopi asht i ardhur nga Gjermania .
Specifikat : Cpu 2.5 GHZ intel core i7-4710HQ quad core.
Graphic card :Nvidia G force GTX 860 (4gb).
Ram memory : 12 GB
Screen :17.3 inch
Hard Disk : 1 TB
laptopi eshte shum i rujten dhe shum praktik per lojra dhe dizajne.
Leaflet
Në fillim