LENOVO tab 2 A7 30-HC

160 EUR

Shitet nga: lenovo 12 Tet 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Komuna
Burim
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Lenovo
Modeli
Tab 2
System memory:1G RAM
Storage capacity:8G
WLAN:802.11BGN+BT4.0
OS:ANDROID
Display:7.0 1024*600 IPS
CPU:MTK8382 QC 1.3GHZ
Battery: 3.8V 13.1wl
Origjinal me sim card dhe micro sd card versioni 5.0.1(lolipop)camer para dhe mbrapa me te gjitha paisjet,i perdorur vetem nje muaj gjithashtu me 6 muaj garancion.Ju mirpresim.
Leaflet
Në fillim