IPad 3. generation 16GB, weiß, A1430, Cellular SIM

150 EUR

Shitet nga: deni 09 Gush 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Qmimi pak i diskutushem
TOP: iPad 3. generation 16GB, weiß, A1430, Cellular SIM + WiFi, Retina Display
- Ruajtje e mbrendshme 16 GB rritje deri 128 GB
- HDMI micro USB2.0
- Bluetooth: po
- W-LAN: po
- 2 Kamera: 5 Mpx
viber 044196095 ose
00416159198
ORIGJINAL Apple iPad 3.Generation 16GB Wi-Fi+4G 3G Cellular punon me SIM kartel dhe me wilan TOP GJENDJA! PAKETIM ORIGJINAL! I BLER NE ZVICERR .tel kos.044196095
Leaflet
Në fillim