Samsung galaxy tab 4

125 EUR

Shitet nga: egzon 12 Tet 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Samsung galaxy tab 4 sm T230
3mp camera , 1.3 Mp front camera
Quad core 1.2 Ghz processor
Gps , bluetooth ,wifi etj
Tableta osht e re e ardhun nga Gjermonija osht e paperdort pa asnje grrith dhe punon shum shpejt osht shum e mir per skype , wiber , facebook , per filma fenomenal munesh me kqyr nta ,qmimi fiks
Leaflet
Në fillim