Sony playstation 3

190 EUR

Shitet nga: guri 09 Shk 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Tableta
Shes 3 copa sony playstation jan pak te perdorur por jan ne paket gjithashtu jan me cd dhe me nga 2 gjostika te gjitha jan origjinale po ashtu qmimi per cop esht (190) nese mirren tre sonat(560) vin se bashku 4 cd dhe nje sony 2 gratis me hardisk flm shum
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione