Markë origjinale Sony Ericsson xbox 360

250 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: korman 03 Qer 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Ne gjithashtu shitet në Wholesales dhe Retails në çmim të lirë dhe të përballueshme .. Të gjitha produktet tona janë të garantuara 100% origjinale.

Na kontaktoni ASAP nëse jeni me të vërtetë të interesuar në blerjen me ne në detajet më poshtë

Kontakto për më shumë informacion

Whatsapp chat :::: +2349058500632
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione