Shes xboxin

70 EUR

Shitet nga: Shqipron Morina 03 Nën 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Shes xboxin ne gjendje te mire pune,lidhet me internet dhe lojnat i pranon pa problem.

Vjen me dy kontrollera dhe gjitha kabllat
(kabllat per me mush kontrollerat edhe per me shti ne rrym dhe ne Televizor dmth vin me kta)
I ka edhe do lojna battelfield 3 multiplayer edhe do tjera:naruto,ironman etj.

Çmimi 70 euro,ma posht nuk shkoj.

Viber :+38649169079
Shqipron Morina
049169079
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione