Shitet XBOX 360 me 1 gjojstik dhe 15 lojra

145 EUR

Shitet nga: Naser Bordoniqi 25 Shk 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Prodhuesi
Microsoft
Modeli
Xbox 360
Shitet XBOX 360 me 1 gjojstik.Shitet me 15 lojra.Eshte ne gjendje perfekte po ashtu punon mir.Nese doni te dini me shum me lajmroni ne numrin e telefonit 044616800.
Naser Bordoniqi
044616800
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione